Participanți Winter Race 2017

 

SEMIMARATON "CRISTIAN NEMEŞ" / MASCULIN

N.O.

Nr. concurs

Nume

Localitate

Categorie

Club

Valid 

1

101

Aftimescu Claudiu

Cluj-napoca

16-29

Runsilvania

DA

2

102

Ailenei Gabriel Andrei

Pascani

16-29

Runners Iasi

DA

3

103

Al-shweiki Fedi Alex

Bucuresti

16-29 

 

DA

4

104

Andrei Sorin

Oradea

30-39

 

DA

5

105

Ardelean Cozmin

Cluj-Napoca

40-49

360Sport.ro

 

6

106

Avram Florin Marius

Sebes

30-39

Clubul de Turism Alpin "TERRA SEBUS " Sebes

DA

7

107

Avram Sorin

Bistrita

50

 

DA

8

108

Baban Andrei

Cluj-Napoca

30-39

TORA

DA 

9

109

Balan Nicolae

Bistrita

30-39

Club montan Heniu

DA

10

110

Balazs David

Harman

16-29

iQuest

DA

11

111

Barabas Lajos

Sighisoara

30-39

Ate Dianthus friends Medias

 

12

112

Barb Dan Constantin

Cluj-Napoca

30-39

Speopoli

 

13

113

Barb Rares

Cluj-Napoca

30-39

MAPEI

DA 

14

114

Barbu Adrian 

Targu Mures 

30-39

Mures Runners 

 

15

115

Bardy Arnaud 

Bucuresti

16-29 

Frenchy 

DA

16

116

Bartha Botond-Zsolt

Satu Mare

30-39

Pro Racers

DA

17

117

Belu Tudor

Cluj-Napoca

16-29

   

18

118

Beu-Dachin Nicolae

Luna de Sus

40-49

 

DA

19

119

Bocu Alexandru

Galda de Jos

16-29

TrascauAdventure

DA

20

120

Bogya Tamas

Cluj-Napoca

30-39

Fun-Run

DA

21

121

Bretoiu Sorin

Brasov

40-49

 

DA

22

122

Bucur Alin

Cluj-Napoca

30-39

Bosch

DA 

23

123

Burcea Alexandru

Petrila

16-29

ASC

 

24

124

Buzulica Radu Lucian

Drobeta Turnu Severin

40-49

   

25

125

Campeanu Cozmin

Bucuresti

16-29

 

DA

26

126

Cazan Cosmin

Bucuresti

16-29

 

DA

27

127

Chirap Claudiu-Teodor 

Cluj-Napoca 

16-29 

   

28

128

Chircu Florin

Cluj-Napoca

40-49

CAR Universitar

 

29

129

Chircu Florin

Cluj-Napoca

40-49

CAR Universitar

 

30

130

Cioba Ciprian

Baciu

30-39

 

DA

31

131

Ciobanu Andrei

Luna de Sus

16-29

CSM Cluj

DA

32

132

Ciobanu Cristian

Bucuresti 

16-29

 

DA

33

133

Ciumau Mugurel

Dej

40-49

 

DA

34

134

Clapa Alexandru

Cluj-Napoca

16-29

Still nomad

DA 

35

135

Clinciu Raul

Arad

40-49

Lupul Alb

DA

36

136

Codrea Gheorghe

Petrosani

40-49

 

DA

37

137

Constantin Lucutar

Vama

16-29

Lupul din Rarau

 

38

138

Contan Andrei

Cluj-Napoca

30-39

Tura de Noapte

 

39

139

Corneanu Virgil

Bucuresti

40-49

Family

 

40

140

Cosma Adrian

Cluj-Napoca

30-39

CAR U Cluj

DA 

41

141

Costea Marius

Arad

30-39

Yazaki

DA

42

142

Cotuna Aurelian Victor

Cluj-Napoca

16-29

Ironbeat Fitness

 DA

43

143

Craciunescu Adrian

Cluj-Napoca

40-49

 

DA

44

144

Crainic Andrei Marius

Floresti

16-29

CSM Cluj

 

45

145

Cretu Constantin

Arad

40-49

Solitarii Arad

DA

46

146

Cristurean Bogdan

Cluj

16-29

alergator.ro

DA

47

147

Croitoriu Dragos

Cluj-Napoca

50

Retezat Maraton

DA 

48

148

Csollany Szolt

Cluj-Napoca

30-39

   

49

149

Cudrec Calin

Cluj-Napoca

40-49

RCC Power

DA 

50

150

Daian Alex

Targu Mures

30-39

Mures Runners

 

51

151

Danilet Iulian

Cluj-Napoca

16-29

ODP

 

52

152

David-Matei Cristian

Bucuresti

30-39

Rapid Bucuresti

DA

53

153

Demian Bogdan

Cluj-Napoca

40-49

 

DA

54

154

Denes Lenart

Cluj-Napoca

40-49

Transylvania Team

DA 

55

155

Dudas Gheorghe

Medias 

40-49

Dianthus

DA

56

156

Dumitru Cristian-Ioan

Dej

30-39

Transylvania

DA

57

157

Eros Lorant

Cluj

16-29

Sakertrail

 

58

158

Farkas Arpad

Cluj-Napoca

30-39

 

DA 

59

159

Fazakas Lehel

Lueta

30-39

EKE Satu Mare

DA

60

160

Gyongyi Lenart

Cluj-Napoca

40-49

Transylvania Team

DA

61

161

Gyorgy Szabolcs-Istvan

Cluj-Napoca

16-29

Valetudo/Nutrend

 

62

162

Haran Traian Silviu

Cluj-Napoca

40-49

 

DA

63

163

Harsan Stelu

Ludus

30-39

Aiud Sport

DA

64

164

Hen Titus Victor

Iasi

30-39

HPM Running Team

DA

65

165

Hossu Alex

Cluj-Napoca

16-29

ACA

DA

66

166

Iacob Adrian Marius

Sebes

16-29

Clubul de Turism Alpin "TERRA SEBUS " Sebes

DA

67

167

Ilea Tudor Octavian

Oradea

50

Masaj terapeutic

DA 

68

168

Iovanel Sebastian

Timisoara

40-49

 

DA

69

169

Jurj Dacian

Ocna Mures

16-29

 

DA

70

170

Kis Radu-Florin

Turda

30-39

 

DA

71

171

Klocek Eduard

Cluj-Napoca

30-39

Schiopii

DA

72

172

Knobloch-Esztergár Peter

Cluj

16-29

Transilva

DA 

73

173

Kurtinecz Brandon

Satu Mare

16-29

   

74

174

Kurtinecz Levente

Livada

40-49

EKE Satu Mare

DA 

75

175

Lazar Cristian

Cluj-Napoca

40-49

Transart Runner

 

76

176

Leoca Serban

Cluj

50

 

DA

77

177

Logofatu Florin

Resita

50

   

78

178

Lukacs Laszlo

Targu Secuiesc

30-39

Accesa

DA

79

179

Maior Viorel

Sangeorgiu de Mures

30-39

Mures

 

80

180

Man Sergiu

Cluj-Napoca

30-39

 

DA 

81

181

Marcu Marius

Targu Mures

40-49

Mures Runners

 

82

182

Marginean Lucian

Cluj-Napoca

16-29

Ullink

DA

83

183

Marginean Radu

Cluj-Napoca

40-49

Altran

DA

84

184

Moise Emil

Buzau

40-49

   

85

185

Mot Victor

Oradea

40-49

Runners Club 

DA

86

186

Muresan Calin

Cluj-Napoca

30-39

 

DA

87

187

Muresan Marcian

Cluj-Napoca

30-39

Caro Vintage Club

DA 

88

188

Negrau Bogdan

Cluj-Napoca

30-39

PPB

DA

89

189

Negru Gheorghe

Baia Mare

50

Clubul Sportiv 57 BLACK Baia Mare

DA

90

190

Negus Ovidiu

Cluj-Napoca

40-49

 

DA

91

191

Objelean Alexandru

Cluj-Napoca

30-39

Betfair

DA

92

192

Oprea Mihai

Cluj-Napoca

30-39

Transylvania Team

DA 

93

193

Panaite George Ovidiu

Cluj-Napoca

16-29

 

DA

94

194

Partac Constantin

Cluj-Napoca

30-39

Betfair

DA

95

195

Parvu Adrian

Cluj-Napoca

30-39

L'oierii

DA

96

196

Pataki Farkas

Timisoara

16-29

 

DA

97

197

Petcu Ionut

Constanta

30-39

SanaSport

DA

98

198

Polgar Levente

Aiud

30-39

Aiud Maraton

DA

99

199

Pop Bogdan-Ilie

Floresti

30-39

Vertical

DA

100

200

Pop Cristian

Bistrita

16-29

Datacor

DA

101

201

Popa Cristian

Medias

30-39

Ate Dianthus Medias

DA

102

202

Rednic Catalin

Cluj-Napoca

30-39

Ornatus

 

103

203

Ripan Ciprian

Cluj-Napoca

30-39

ACA

DA

104

204

Rotar Sebastian

Gherla

 

Astia Care Alearga

DA

105

205

Rus Marius Gabriel

Medias

30-39

Ate Dianthus Medias

 

106

206

Rusu Cosmin

Cluj-Napoca

40-39

   

107

207

Rusu Cosmin Marius

Cluj-Napoca

30-39

 

DA

108

208

Salagean Stefan

Bistrita-Bargaului

30-39

Tasuleasa Social

DA 

109

209

Salajan Cosmin

Baia Mare

30-39

Baia Mare in Miscare

DA

110

210

Samoila Razvan

Cluj-Napoca

50

CAR Univ. Cluj

DA

111

211

Sangeorzan Lazar

Oradea

50

Tucan

DA

112

212

Savu Tiberius-Paul

Cluj-Napoca

16-29

 

DA 

113

213

Slovak Ianco

Cluj-Napoca

16-29

   

114

214

Smereciuc Paul

Cluj-Napoca

40-49

Transilvania Running Club

 

115

215

Soveresan Andrei-Gratian

Cugir

16-29

 

DA

116

216

Spataru Fabian

Vladimirescu

30-39

   

117

217

Spataru Victor

Bucuresti

30-39

Time Trial Running

 

118

218

Stamate Tarquinius

Iasi

40-49

Runners Iasi

DA

119

219

Stan Florin

Sighetu Marmatiei

30-39

Baia Mare in Miscare

DA

120

220

Stefanoiu Traian

Cluj-Napoca

30-39

 

DA

121

221

Stoica Voicu

Turda 

+50 

 

DA

122

222

Sturz Lazar Stefan Andrei

Arad

16-29

Clanul Sturz 

DA

123

223

Szigyarto Laszlo

Targu Secuiesc

39-39

Nomad Merida

DA

124

224

Szokolszky Istvan

Oradea

40-49

AS Xterra

 

125

225

Tamas Iosif Narcis

Iasi

30-39

Runners Iasi

DA 

126

226

Tap Adrian

Cluj-Napoca

30-39

 

DA

127

227

Teiosanu Alexandru

Cluj-Napoca

30-39

Runners Club

DA 

128

228

Totan Constantin Ioan

Medias

30-39

Medias

DA

129

229

Ungur Mihai

Bistrita

30-39

Paduri Bistritene

DA 

130

230

Uricariu Stefan

Cluj-Napoca

30-39

RaceHub

 

131

231

Valcica Raul-Ginno

Uricani

40-49

San-montan

 

132

232

Valean Marius

Sighetu Marmatiei

40-49

 

DA 

133

233

Vanea Mihai

Cluj-Napoca

30-39

Electroglobal

DA

134

234

Veres Razvan

Cluj-Napoca

16-29

 

DA

135

235

Veres Szilard

Dej

30-39

Hills Runners Dej

 

136

236

Vezentan Laurentiu

Cluj-Napoca

40-49

Clujul Pedaleaza

DA

137

237

Vidrean Dan Constantin

Cluj-Napoca

40-49

   

138

238

Zaharie Mircea

Cluj-Napoca

40-49

 

DA

 

 

 

SEMIMARATON  "CRISTIAN NEMEŞ" / FEMININ

N.O.

Nr.

Concurs

Nume

Localitate

Categorie

Club

Valid

1

240

Aschilean Andreea

Cluj-Napoca 

30-39

Transylvania 

DA 

2

241

Albu Mirela Luciana

Medias

30-39

Medias

DA

3

242

Avram Daniela

Cluj-Napoca

16-29

   

4

243

Avram Daniela 

Cluj-Napoca 

16-29 

 

DA

5

244

Barb Crina

Cluj-Napoca

30-39

hpe

DA 

6

245

Barna Cristina

Arad

16-29

Team Nemo

DA

7

246

Birta Ioana

Cluj

30-39

EY

DA 

8

247

Bondor Salome

Cluj-Napoca

16-29

Mures Runners

 

9

248

Botezan Mihaela

Cluj-Napoca

40

Atletic

 

10

249

Calina Alexandra

Arad

30-39

 

DA 

11

250

Ciobanu Ecaterina

Cluj-Napoca

30-39

Runners Club

DA

12

251

Cirstulescu Alina Nicoleta

DrobetaTurnuSeverin

30-39

   

13

252

Ciurusniuc Cami

CampulungMoldovenesc

40

Edelweiss

DA

14

253

Constantin Ramona Elena

Bucuresti

30-39

 

DA

15

254

Cucu Alina

Timisoara

40

   

16

255

Enache Anda

Cluj-Napoca

30-39

 

DA 

17

256

Flageul Laura

Cluj-Napoca

16-29

CMC Running

 

18

257

Fodor Anca

TarguMures

30-39

Mures Runners

 

19

258

Gavrea Veronica

Timisoara

30-39

   

20

259

Ionescu Nikolett

Oradea

40

CS Xterra

DA

21

260

Lucca Johanna

Bucuresti

16-29

Frenchy

DA

22

261

Manolache Georgeta

Lupeni

40

 

DA

23

262

Miazga Diana

Arad

40

Experienta Multisport

DA

24

263

Moldovan Monica

TarguMures

30-39

Mures Runners

 

25

264

Muresan Aida Paula

Cluj-Napoca

30-39

Ironbeat Fitness

 DA

26

265

Mutter Ingrid

Brasov

16-29

CompresSport

 

27

266

Negrut Ioana

Cluj-Napoca

16-29

Transylvania

 

28

267

Popa Alexandra

Cluj-Napoca

16-29

UniversitateaCluj

 

29

268

Roux Anne-Laure

Cluj-Napoca

15-29

CMC Running

DA

30

269

Sein Paula

Deva

16-29

   

31

270

Stoia Livia

Bucuresti

40

Ro Club Maraton

 

32

271

Szigyarto Livia

Cluj-Napoca

30-39

Runners Club

 

33

272

Teodorescu Gabriela

Cluj-Napoca

16-29

AlergatoriCluj

DA

34

273

Thellmann Christine

Medias

30-39

 

DA

35

274

Vermesan Teodora Maria

Cluj-Napoca

16-29

 

DA

 

 

 

 

CROSUL "MOŞION GHEORGHE" - 15 KM / FEMININ

N.O.

N.C.

Nume

Localitate

Categorie

Club

Valid

1

364

Anastasescu Andreea

Floresti

30-39

ISDC

DA

2

365

Bartha Dorothya

Cluj-Napoca

16-29

 

DA

3

366

Bogya Yana

Cluj-Napoca

16-29

 

DA 

4

367

Buica Nadia

Petrila

30-39

Bike&RunPetrosani

 

5

368

Chifor Violeta

Cluj-Napoca

40

Atletic

DA 

6

369

Cimpean Schom Catalina Roxana

Gherla

16-29

   

7

370

Ciobanu Ecaterina

Cluj-Napoca

30-39

Runners Club

 

8

371

Cretu Georgiana

Cluj-Napoca

30-39

SDL Romania

 

9

372

Dodi Andreea

Iasi

16-29

   

10

373

Gorog EmeseGyongyi

Cluj-Napoca

+40 

 

DA

11

374

Herman Maria Gabriela

Medias

40

CS Atletics Medias

DA

12

375

Lup Paula 

Cluj-Napoca 

16-29 

 

DA

13

376

Manea Luiza

Vadurele,Alexandrucel Bun

30-39

 

DA

14

377

Marton Reka

ComunaBranistea

16-29

 

DA 

15

378

Mihaila Malina

Cluj-Napoca

16-29

Betfair

DA

16

379

Palic Toma Cristina

Iasi 

30-39 

 

DA 

17

380

Palic Toma Cristina

Iasi

30-39

Trupa Fane

DA

18

381

Papara Madalina

Brasov

16-29

 

DA

19

382

Ponoran Dana Stefania

Cluj-Napoca

30-39

Atletic Cluj-Napoca

DA 

20

383

Pop Alina Diana

Bistrita

30-39

 

DA

21

384

Popescu Florentina

Cluj-Napoca

16-29

 

DA 

22

385

Retegan Alexandra

Cluj-Napoca

16-29

   

23

386

Rusu Valeria Alina

Cluj-Napoca

30-39

Atletic

DA

24

387

Stoica Sonia Alexandra

Cluj-Napoca

30-39

 

DA

25

388

Sturz Lazar Ana-Maria Lacrima

Arad

16-29

ClanulSturz

DA

26

389

Tempeanu Ilinca Maria

Bucuresti

16-29

Telecom Slanic

DA 

27

390

Virag Timea

Cluj-Napoca

16-29

Transilva

DA

 

 

CROSUL "MOŞION GHEORGHE" -  15 KM / MASCULIN

N.O.

Nr.Concurs

Nume

Localitate

Categorie

Club

Valid

1

301

Atanasiu Alexandru

Arad

16-29

Solitarii Arad

DA

2

302

Attila Szabo 

Baciu

16-29 

Accesa 

DA

3

303

Babalau Adrian

Cluj-napoca

30-39

Betfair

DA

4

304

Bacoşca Alexandru

Sabaoani

16-29

 

DA

5

305

Bobos Abel Mihai

Brasov

16-29

Wood IQ

DA

6

306

Bocsa Vasile

Deva

50

 

DA

7

307

Bogya Zoltan

Cluj-Napoca

50

Rupicapra

DA

8

308

Briscan Ioan Ciprian

Cluj-Napoca

30-39

 

DA

9

309

Butcovan Sebastian

Baia Mare

40-49

PegasTriatlon Club

DA

10

310

Buzdugan Vasilica

Roman

16-29

   

11

311

Constantin Cosmin

Cluj-Napoca

40-40

Transart Runners

 

12

312

Corunga Iulian

Cluj-Napoca

16-29

iQuest

DA

13

313

Cosma Nelu

Orastie

40-49

 

DA 

14

314

Curta Adrian Dorin

Cluj-Napoca

30-39

 

DA

15

315

Curuciuc Silviu-Marian

Cluj-Napoca

16-29

 

DA 

16

316

Daniel Prieto

Barcelona, Spain

40-49

   

17

317

David Laszlo

Sfantu Gheorghe

16-29

 

DA

18

318

Deac Aurel-Ioan

Cluj-Napoca

16-29

No Team

DA 

19

319

Degau Virgil-Ioan

Oradea

30-39

 

DA

20

320

Deri Bernold

Tasnad

16-29

KoplingTasnad

DA

21

321

Doci Ionut

Bistrita

16-29

 

DA 

22

322

Dolghi Dorin

Cluj-Napoca

40-49

 

DA 

23

323

Dorobat Doru

Orastie

30-39

 

DA

24

324

Draghici Moise Teodor

Rupea

16-29

 

DA 

25

325

Dragoman Ioan Cristian

Medias

30-39

 

DA

26

326

Dumbrava Mihai

Rupea, Brasov

16-29

 

DA 

27

327

Farcau Vlad

Baciu

30-39

 

DA 

28

328

Ghilezan Valentin

Viseu de Sus

40-49

 

DA

29

329

Grebles Calin

Cluj

30-39

 

DA

30

330

Hancu Eugen

Cluj-Napoca

30-39

Betfair

DA

31

331

Hanganut Cristian

Bistrita

16-29

PaduriBistritene

DA

32

332

Hangiu Virgil-Mihail

Cluj-Napoca

16-29

Vandelay Industries

DA

33

333

Homorodean Daniel 

Cluj-Napoca 

30-39

Arxia

DA

34

334

Horvath Christian

Oradea

16-29

 

DA

35

335

Horvath Laszlo

Oradea

50

 

DA

36

336

Hrihorciuc Calin

Cluj-Napoca

16-29

Runnauti

DA

37

337

Kertesz Aron

Cluj-Napoca

30-39

Transart Runner

 

38

338

Kiss Gavril

Cluj-Napoca

30-39

Betfair

DA

39

339

Mata Alexandru

Cluj-Napoca

30-39

URSS

DA

40

340

Mateiu Vlad Alexandru

Fagaras

16-29

 

DA

41

341

Mihailescu Viorel

Petrosani

40-49

San Montan

DA

42

342

Miron Elisei

Cluj-Napoca

30-39

NoMad Merida CST

 

43

343

Moldovan Bogdan

Cluj-Napoca

16-29

Frequentis

 

44

344

Oltean Cristian Stefan

Cluj-Napoca

30-39

 

DA 

45

345

Opris Dan-Alexandru

Cluj-Napoca

16-29

 

DA

46

346

Palacean Robert

Cluj-Napoca

16-29

Transylvania

 

47

347

Peter Radu

Beius, Bihor

40-49

   

48

348

Pleian Radu

Simeria

40-49

CFR Simeria

DA 

49

349

Posdarie Dragos

Arad

30-39

Yazaki

DA

50

350

Purusniuc George

Cluj-Napoca

16-29

X2 Mobile

DA

51

351

Rus Gavrila

Beclean / B-N

50

Runners Club

DA

52

352

Saicean Valentin

Medias

40-49

Insomnya

 

53

353

Seulean Raul

Floresti

30-39

 

DA

54

354

Stecz Laci

Medias

40-49

Lapeando

DA

55

355

Stoica Florin Flavius

Petrosani

30-39

 

DA

56

356

Sturz Lazar Felix

Arad

40-49

ClanulSturz

DA 

57

357

Suatean Stelian

Cluj-Napoca

40-49

Alexim

DA

58

358

Suciu Florin-Paul

Cluj-Napoca

16-29

No Team

DA

59

359

Suciu Horatiu

Turda

16-29

Talora Events

 

60

360

Suciu Petru Mihai

Turda

40-49

   

61

361

Szilagyi Jozsef

Oradea

40-49

 

DA

62

362

Theiss Robert

Alba-Iulia

30-39

AventuraX

DA

63

363

Tulogdy Laszlo

Cluj-Napoca

30-39

 

DA

64

364

Vasilut Robert

Cluj-Napoca

16-29

 

DA

CROSUL "CORNEL MIŞCA" - 7 KM / MASCULIN

N.O.

N.C.

Nume

Localitate

Categorie

Club

Valid

1

401

Agapie Ionel

Medias

50

Bunicu' Ionel

DA

2

402

Arpad Szobo

Floresti

30-39

   

3

403

Blaj Sorin

Arad

 

Yazaki

DA

4

404

Calin Radu Calin

Alba Iulia

16-29

   

5

405

Campeanu ClaudiuIoan

Cluj-Napoca

30-39

 

DA

6

406

Candrea Ion

VatraDornei

40-49

Iacobeni Bucovina

DA 

7

407

Chereches Cosmin

Cluj-Napoca

16-29

CSM

DA 

8

408

Cioc Raul Cristian

Medias

16-29

C.S.S. Medias

 

9

409

Cocsis Zoltan

Nusfalau

30-39

 

DA

10

410

Costin Robert

Ludus

40-49

 

DA

11

411

Crecan Andrei

Floresti

16-29

Bombardier

DA

12

412

Crisan Tudor

Cluj-Napoca

16-29

C.S WhoooooIstru Karate

 

13

413

Danci Gabriel

Borsa

30-39

Aventura X

DA

14

414

Dinu Vlad

Oradea

40-49

CTE Sequoia

 

15

415

Dorsonszky Laszlo

Oradea

40-49

A.S. Xterra Bihor

DA

16

416

Dracea Lucian

TarguMures

30-39

 

DA

17

417

Dumbrava Mihai Aurelian

Rupea

16-29

   

18

418

Fodor Toni

Cluj

16-29

   

19

419

Grigore Alin

Cluj-Napoca

16-29

Endava

DA

20

420

Hangiu Petru

Cluj-Napoca

30-39

Kramerica Industries

 

21

421

Ilea Radu-Mircea

Cluj-Napoca

16-29

 

DA

22

422

Kovacs Peter

Cluj-Napoca

30-39

European Fabrication

 

23

423

Muntea Razvan Sorin

Cluj-Napona

16-29

   

24

424

Oprea Radu

Floresti

30-39

Accesa

 

25

425

Pacurar Cosmin

Cluj-Napoca

30-39

Ef

 

26

426

Pop Ciprian Simion

Cluj-Napoca

30-39

   

27

427

Popescu Vasile

Cluj-Napoca

16-29

No Team

DA

28

428

Pustai Catalin

Baia Mare

30-39

Baia Mare in Miscare

DA 

29

429

Salagean Cosmin

Cluj-Napoca

30-39

Evozon

 

30

430

Salajan Adrian

Cluj-Napoca

30-39

iQuest

DA

31

431

Sintean Paul 

Reghin 

40-49 

Redesign Reghin

 

32

432

Stepa Daniel

Cluj-Napoca

30-39

Austral Trade

 

33

433

Timis Gelu-Viorel

Cluj-Napoca

30-39

 

DA

34

434

Turbut Alin

Cluj-Napoca

16-29

   

35

435

Vassy Zoltan

Cluj-Napoca

50

 

DA

36

436

Vescan Glad

Cluj-Napoca

30-39

 

DA

37

437

Virag Peter

Cluj

50

 

DA

38

438

Zota Daniel

Beius

30-39

   

39

439

Zubascu Radu

Floresti

16-29

U Cluj

 

 

 

CROSUL "CORNEL MIŞCA" - 7 KM / FEMININ

N.O.

N.C.

Nume

Localitate

Categorie

Club

Valid

1

438

Annet Straver

Amsterdam, Holland

40

   

2

439

Barbus Monica

Sibiu

40

 

DA 

3

440

Beche Cristina

Sibiu

40

 

DA 

4

441

Boca Roxana

Bucuresti

16-29

   

5

442

Boer Boglar

Cluj-Napoca

40

Runners Club / Pro Orientare

DA

6

443

Budisan Dayana

Cluj-Napoca

16-29

CSM Cluj

 

7

444

Buzan Ioana

Cluj-Napoca

40

 

DA

8

445

Chindris Daniela

Cluj-Napoca

16-29

   

9

446

Ciobanu Cristina

Cluj-Napoca

30-39

 

DA

10

447

Cocsis Eva

Nusfalau

30-39

 

DA 

11

448

Corovei Mihaela

Cluj-Napoca

30-39

   

12

449

Csollany Corina

Cluj-Napoca

30-39

   

13

450

Esztergár Ildico

Cluj

40

 

DA 

14

451

Fanny-Laure GhilleBaert

Lille, France

30-39

   

15

452

Geraldine Le Clef

Brussels, Belgium

30-39

   

16

453

Gergely Kata

Cluj-Napoca

30-39

Gynia

 

17

454

Gheorghe Mariana

Arad

40

Solitarii Arad

DA

18

455

Grebles Diana

Cluj

30-39

SOS ParcurileClujului

DA 

19

456

Grigore Eulolia

Cluj-Napoca

40

 

DA

20

457

Harsan-Moldovan Oana

Floresti

30-39

Aiud Sport

DA

21

458

Hodas Erzsebet Katalin

Satu Mare

40

 

DA

22

459

Laura Salvador

Valencia, Spain

30-39

   

23

460

Mican Ada

Cluj-Napoca

16-29

Transylvania

 

24

461

Moldovan Alexandra

TarguMures

16-29

 

DA

25

462

Oltean Alina Iuliana

Alba Iulia

30-39

AventuraX

 

26

463

Padurariu Maria

Cluj-Napoca

16-29

 

DA 

27

464

Papara Nicoleta

Cluj-Napoca

16-29

 

DA

28

465

Pascu Bianca

Cluj-Napoca

30-39

Montran

 

29

466

Pleian Maria

Simeria

30-39

 

DA

30

467

Pop Andreea

Cluj-Napoca

16-29

No Team

 

31

468

Posta Alexandra

Arad

16-29

 

DA 

32

469

Ratiu Cristina

Alba Iulia

30-39

AventuraX

DA

33

470

Sandor Gyöngyi

Cluj-Napoca

40

   

34

471

Savianu Manuela

Cluj-Napoca

16-29

   

35

472

Sintean Aura

Reghin

30-39

Redesign Reghin

 

36

473

Soporean Petra

Cluj-Napoca

16-29

   

37

474

Suto Lidia

Bistrita

16-29

CSM Bistrita

 

38

475

Svalya Anna Maria

Arad

30-39

Yazaki

DA

39

476

Szigyarto Kata

TarguSecuiesc

30-39

 

DA

40

477

Szocs Luciana

Floresti

30-39

iQuest

 

41

478

Tarnita Amara

SighetuMarmatiei

30-39

 

DA

42

479

Tod Ramona

Cluj-Napoca

30-39

 

DA

43

480

Todoran Andra

Medias

16-29

CSS Medias

DA

44

481

Torok Ibolya

Cluj-Napoca

30-39

Transylvania

 

45

482

Valcelean Ramona Paula

Zalau

16-29

P.M. Zalau

 

46

483

Vasiloanca Daniela

Petrosani

40

Sanmontan