Rezultate Wild Race 2014

Hobby feminin general

Hobby – Feminin General      
LocNr. concNumeCateg.LocalitateClubTimp
119Klein Adriana30-39aradexperienta multisport0.47
2171Floca Claudia-16Cluj-Napoca0.48
3172Todoruţ Ioana-16Cluj-Napoca0.48
433Potra-Muresan Cristina30-39TimisoaraAlergotura0.49
5152Torok Annamaria30-39Sancraiu0.51
6118Rusu Irina16-29Zalau0.55
7165Olariu Daniela Ioana40-49Giroc0.55
828Bugja Andrea30-39Odorh. Secuiesc0.57
965Craciun Loredana Anca16-29TimisoaraAlergotura0.57
10114Chinta Mara Cristina30-39Baia-Mare0.57
11115Baltan Cristina30-39Cluj-Napoca0.57
12119Krecsi Gabriela40-49Cluj-Napoca0.57
13126Baia Codruta16-29Sighisoara1.00
1424Tandara Florentina+50AradExperienta Multisport1.02
1518Aslau Laura40-49Aradexperienta multisport1.02
1673Troanca Diana16-29Sibiu1.03
1759Sida Mocanu Andreea16-29AradExperienta Multisport1.04
1886Bratu Andreea30-39Brasov1.04
19141Butcovan Cornelia40-49Baia-MarePegas Triatlon Club1.07
2041Petre Anca Cristina16-29TimisoaraAlergotura1.09
21142Butcovan Iulia16-29Baia-MarePegas Triatlon Club1.10
22143Butcovan Anda16-29Baia-MarePegas Triatlon Club1.10
2326Trifon Monica Adina40-49AradExperienta Multisoprt1.15
2431Jeberean Cristina Livia30-39TimisoaraAlergotura1.15
2569Szakacs Nadina Maria16-29AradExperienta Multisport1.16
2671Novac Roxana16-29Timisoara1.16
27168Vajaean Cristina16-29Cluj-Napoca1.17
28105Patras Ancuta16-29Bucuresti1.18
29121Filip Viorica Florina30-39AradExperienta Multisport1.21

Hobby masculin general

Hobby – Masculin General      
LocNr. concNumeCateg.LocalitateClubTimp
1107Boga Gabriel16-29BrasovCsu Brasov0.33
298Hanganut Cristian16-29Bistrita0.39
317Gafita Bogdan Mircea30-39Baia-MareSBD Alpin0.40
485Prejmerean Marian30-39Brasov0.45
5180Mihuţ Cătălin-16Răchiţele0.45
6175Marchiş Maximilian Mihai30-39Cluj-Napocaschimb maraton apuseni0.46
7104Popa Ciprian30-39Bucuresti0.48
85Theiss Robert30-39Alba IuliaTheiss agency0.52
952Danci Gabriel30-39BorsaGabry Pav Design0.52
1037Potra Nicu+50Timisoara0.53
11185Pavel Cosmin30-39Huedin0.56
12186Holobiuc Bogdan Cristian30-39Cluj-Napoca0.56
13112Timis Vasile Cristian30-39MoiseiSC. Auto-Nicolas SRL0.58
14166Stefan Aurel Dumitru+50Craiova0.58
1512Vlad Carol30-39Apahida1.04
16179Miazga Andrei-16Arad1.04
17174Samoilă Răzvan40-49Cluj-Napocaschimb maraton apuseni1.06
1877Neagu Lucian+50AradExperienta Multisport1.12
19178Budea Viorel-16Arad1.15
20169Tăuţan Ionuţ16-29Zalau1.17
2125Tandara Lucian+50AradExperienta Multisport1.18
22155Misca Cornel+50Turda1.50

Profesionisti feminin general

Profesionisti – Feminin General      
LocNr.conc.NumeCateg.LocalitateClubTimp
188Gainariu Iulia16-29ZarnestiLa Sportiva2:12
210Boer Kincso16-29Cluj-NapocaPro Orientare2:38
327Tisza Flavia16-29AradExperienta Multisport2:45
366Florian Florina30-39Cluj-Napoca2:45
578Kocsis Eva16-29Nusfalau3:07
6136Meszar Anca Raluca16-29Arad3:07
7124Amuntencei Mihaela30-39Cluj-Napoca3:13
863Serban Diana30-39TimisoaraAlergotura3:14
9157Vasiac Diana-Maria16-29TimisoaraAlternative Tm3:14
10149Onutu Smaranda16-29Cluj-NapocaFortech3:15
1189Moisa Ioana16-29AradExperienta Multisport3:18
129Boer Boglar40-49Cluj-NapocaPro Orientare3:19
1354Hochbauer Eva16-29AradExperienta Multisport3:25
14120Miazga Diana40-49AradExperienta Multisport3:25
15133Rus Adriana30-39Arad3:28
166Roatis Dania40-49Sisesti3:29
1767Olaru Anda16-29Iasi3:33
18184Theleman Andreea30-393:36
19122Mialtu Mirela Violeta16-29Bucuresti3:42
20125Editoiu Diana30-39Cluj-Napoca3:44
2196Gorog Emese Gyongyi30-39Cluj-Napoca4:21
22183Sava Stefania16-294:22
2376Gabara Daiana16-29AradExperienta Multisport4:22

Profesionisti masculin general

Profesionisti – Masculin General      
LocNr.conc.NumeCateg.LocalitateClubTimp
1116Gyorgy Szabolcs-Istvan16-29Cluj-NapocaValetudo Skyrunning1:48
295Dale Joe30-39LondraLondon Triathlon1:58
3109Coman Nicolae-Marian16-29BrasovLps Brasov1:58
41Soveresan Andrei-Gratian16-29CugirRunsilvania2:02
5117Negus Ovidiu30-39Cluj-Napoca2:03
63Ungur Mihai30-39Bistrita2:10
7129Sangeorzan Lazar+50Oradea2:11
882Butcovan Sebastian40-49Baia-MarePegas Triatlon2:12
983Aftimescu Claudiu16-29Cluj-NapocaPicuri De Folk2:12
10182Boutique Fabriel40-49Belgia2:15
11123Patras Ionut16-29Bucuresti2:18
12177Cîrjea Daniel Cristian30-39Timisoara2:18
1384Lele Claudiu30-39Oradea2:19
14159Csaba Papp40-49Cluj-NapocaRupicapra2:19
15162Zavodszky Tamas+50OradeaC.S. Ady Liceum Oradea2:20
16138Dobra Paul30-39Timisoara2:21
17156Szabo Ferenc30-39Cluj-NapocaRupicapra2:22
18108Kiss-Lorincz Geza30-39Cluj-Napoca2:23
1987Golban Ionut16-29Cluj-NapocaGarmin2:25
20167Manea Cristian40-49cluj napocarupicapra2:25
2142Klocek Eduard Robert30-39HunedoaraCl. Aventura si Perip2:30
227Mihaescu Daniel30-39Cluj-Napoca2:33
238Pop Ioan40-49Baia-MareRock 'n Road2:34
2475Ghitoc Liviu+50BrasovBuff Teamplus Adv2:35
2548Tisza Eduard16-29AradExperienta Multisport2:39
26154Cic Petre40-49SanpetruLIBRA Natura2:39
2761Bob Marius16-29Cluj-NapocaFortech2:40
28113Csutak Csaba30-39Cluj-Napoca2:44
29181Cosmaţchi Călin Gabriel40-49Cluj2:44
30134Rusu Marius30-39Arad2:45
3139Croitoriu Dragos40-49Cluj-Napoca2:46
32158Cociorva Dan30-39Timisoara2:47
3390Kovacs Arpad40-49Budapesta2:53
342Moroi Daniel16-29Targu FrumosRunsilvania2:57
3572Timar Iulian16-29MediasPicuri De Folk2:57
36106Petra Constantin30-39Floresti2:58
3750Rotar Mihai16-29Cluj-Napoca3:06
3862Buza Cosmin30-39Cluj-Napoca3:06
39163Beu-Dachin Nicolae40-49Luna de SusEvopro3:06
40164Molnar Alexandru30-39Voluntari3:07
4160Kiss Arany Mark16-29Oradea3:08
4281Chichisan Calin40-49Cluj-Napoca3:10
43170Trofin Daniel30-39aradExperienta Multisport3:10
4434Iacob Daniel Cristian40-49AradExperienta Multisport3:10
4570Moroi Catalin16-29Targu Frumos3:12
4636Muresan Valentin40-49TimisoaraAlergotura3:13
4755Katai Robert30-39AradExperienta Multisport3:20
4899Gheorgheci Marian Nicolae30-39Drobeta TurnuAlergotura3:21
4953Kurta Aladar30-39Cluj-Napoca3:29
5020Stanca Alexandru Calin16-29AradExperienta Multisport3:30
5149Chindea Florin30-39Timisoara3:30
52132Jurca Bogdan-16Arad3:30
53137Meszar Ladslau Adam40-49Arad3:30
5468Olaru Cristian30-39Iasi3:33
5580Totolan Damian40-49ConstantaOftalux&Monique3:42
5629Torok Tivadar16-29Campia TurziiCS Politehnica Cluj3:53
5722Maghera Tiberiu+50AradExperienta Multisport4:07
5823Ungur Daniel16-29AradExperienta Multisport4:07
59111Iliuc Cosmin Marian40-49TimisoaraAlergotura4:11
60101Roman Mihai40-49Sibiu4:23
61102Popovici Bogdan40-49Cluj-Napoca4:23
62176Bogdan Radu30-39Cluj4:23